تازه های جهان Fundamentals Explained

برخاستن دود از محل حملات هوایی اسرائیل به جنوب لبنان در روز ۱۹ اردیبهشت

ویدیو دیجی‌تک؛ عجیب‌ترین آمارهای دیجی‌کالا در سال ۱۳۹۹ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ گفتگو

وزارت کشور مصر نیز حادثه تیراندازی را تایید کرد و گفت که این مرد اقامت دائم در مصر داشت. با این حال هنوز جزییات بیشتری از این قتل به طور رسمی منتشر نشده است.

*سالاد ایتالیایی کاپریس البته به شرطی که محتوای آن شامل پنیر موزارلای اصل، گوجه فرنگی و روغن زیتون فرابکر باشد به همراه ریحان تازه و یک تکه نان تازه ایتالیایی. این ترکیب ساده طعمی شگفت انگیز دارد.

کانون فیلمسازان مستقل ایران در ادامه می‌افزاید:« برای حکومتی که کودک می‌کُشد و هنرمند را به زنجیر می‌کِشد، راه بقایی نیست و به‌زودی بنای پوسیده‌ای که بر خون و رنج مردم استوار کرده، بر سرش آوار خواهد شد.»

حزب‌الله نیز اعلام کرد دست کم ۱۰ حمله به مواضع ارتش اسرائیل انجام داده و با پهپادهای حامل مواد منفجره به یک مقر فرماندهی ارتش اسرائیل در روستای مرزی یاعارا و با موشک‌های نیرومند «برکان» نیز به پادگان نظامی بیرانیت حمله کرده است.

سازمان‌های یهودی و سفارت اسرائیل به دعوت یک دانشگاه دولتی مجارستان از محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور پیشین ایران، اعتراض کردند.

گرم و آفتابی و دریای آبی؛ این یک تصویر رویایی از کشور مکزیک است.

آقای محمدیان روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه در جلسه هدایت سیاسی که با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا و جمعی از فرماندهان و کارکنان ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، به ماموران و کارکنان حاضر در این طرح توصیه کرد که «سعه صدر» خود را بالا برده و تلاش کنند که بهتر از قبل «ماموریت» خود را به انجام برسانند.

*کیک پنیر یا همان چیزکیک: چیزکیک آمریکایی با پنیر فیلادلفیا و سس قرمز درست شده از انواع توت و بری تهیه می‌شود.

سفیر جدید جمهوری خلق چین در آستانه عزیمت به ایران با سفیر کشورمان در پکن دیدار و گفت‌وگو کرد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۴

به گزارش خبرگزاری رویترز، کشتی «ادونتج سوئیت» که با پرچم جزایر مارشال حرکت می‌کرد از سوی شرکت شِورون اجاره شده بود و نفت خریداری شده از کویت را حمل می‌کرد.

اگر گذرتان به مونته نگرو افتاد این نکات را در مورد آشپزی مونته نگرو فراموش نکنید:

این نامه در ادامه خواستار آزادی بی قید و شرط تمام کسانی اخبار شده‌ است که بدلیل عدم رعایت حجاب اجباری از سوی حکومت بازداشت شده‌اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *